Malta 2018

Erasmus+ õpiränne Riviera Resort & Spa Maltal 21.02-08.03.2018

Annika Krist

Olga Zabnina

Maltal Riviera Resort & Spas praktikal olles teostasime  klientidele klassikalist, terapeutilist, lümfi-, laavakivi-, šokolaadimassaaži, akupressuuri, refleksoteraapiat ja erinevaid kehahooldusi (soolaga koorimine, vetikamähis seljale). Neid massaaže ja hooldusi, mida me ei osanud, õpetati meile kohapeal.

Massaažide teostamisel lähtusme kliendi soovist ja terviseprobleemidest, pöörates rohkem tähelepanu probleemsetele piirkondadele. Teostasime massaaže ja hooldusi erinevas vanuses ja tervisliku seisundiga klientidele, kes olid kõik väga sõbralikud ja saime väga palju positiivset tagasisidet oma töö kohta. Lisaks praktiseerisime võõrkeeles suhtlemist (inglise, saksa) ja töötamist rahvusvahelises meeskonnas.

Personal oli väga sõbralik ja abivalmis ning seetõttu kohanesme kiiresti ja õppisime palju uut ja huvitavat nii massaažide – kehahoolduste teostamise, kui ka klienditeeninduse osas. Spaa töötajad olid pärit erinevatest riikidest ja õppinud massaaži oma kodumaal, seega tutvusime erinevate riikide massaažitehnikate ja võtetega.

Kokkuvõttes oli väga huvitav ja arendav kogemus ning võimalusel osaleksime kindlasti veel õpirändel.